A lemez két oldala - vacsora és színház
Csonka András - Horváth Lili - moderátor: Tollár Mónika
Kulináris élmények és szórakozás vár Rád egyetlen este alatt!
Te már Privilege Club tag vagy?
Ajándék welcome drink, kedvezmény és e-mail értesítő: már az első rendezvény részvételednél elérhető lehet!
A rendezvény részletei
Fellépnek az est folyamán
Az est menüsora
Welcome koktél (1db/fő): Aperol spritz, Mojito, Alkoholmentes Mojito
18.45 órakor:
Amuse bouche: Padlizsánkrém zöldségekkel és házi kovászos kenyérrel
19.00 órakor:
Főétel (1 adag/fő):
Supreme csirkemell édesburgonya pürével, sült zöldségekkel
BBQ sertésoldalas steak burgonyával, szezámolajos coleslaw salátával
Rántott kecskesajt citrusos misos majonézes salátákkal
19.30 órakor:
Desszert: Csokoládé szelet vanília fagylalttal és eperrel
A színdarab tartalma
Ez a felnőtteknek szóló képzeletszínházi előadás valójában ún. éles tükör, szavakból csiszolva. Általa a mindennapos emberi játszmáinkra láthatunk rá szórakoztató, humoros formában - afféle nevetőizom tréningként. Az előadás magával ragadó stílusban szólítja meg a fanyar humor szerelmeseit, így remek szórakozást biztosít a nézőknek. Hiszen a legkedvesebb lemezeinknek nem csupán két oldala van, hanem végtelenül sok…
Ennek az előadásnak a témája a LEMEZ - aminek mindig két oldala van...! A remekül megírt, életszerű karakterektől hallhatunk nyaralásról, munkáról, gyereknevelésről, háztartásvezetésről, vendégeskedésről…és még sok más hasonló hétköznapi témáról.
Egyszerre ismerős és mulatságos figurákat látunk; olyan embereket, akik valójában mi vagyunk s általuk szembesülhetünk azzal, hogyan vagyunk képesek ugyanazt a dolgot, helyzetet teljesen kétféle nézőpontból látni feleségként, anyaként vagy éppen férjként, főnökként!
"Biztos mindenkinek ismerős, ha a saját véleménye nagyon eltér a saját – adott esetben fél órával ezelőtti – véleményétől, csak mert közben egy másik szerepbe került, és már nem az anyukáját kell győzködnie ugyanarról, hanem a gyerekét. Nyilván néha nagyon nehéz nevetni ezeken a helyzeteken, de egy sötét nézőtéren simán lehet úgy csinálni, mintha ez nem rólunk szólna, hanem másokról.
A fergeteges előadás gyorsan magával ragadja az embert, az elragadtatottság állapotában viszont nehéz színlelni, így a röhögés feloldja azokat a gátlásokat, amik ezekben a helyzetekben rakódnak ránk. Janikovszky Éva azonban túl jó megfigyelő, a megengedő humor nem fedi el, hogy ezek bizony mi vagyunk. Szóval ez valami felszabadító röhögés, amiből kevés van az életünkben, miközben minden más módszer hatástalannak tűnik az élet nagy kérdéseinek kezelésére.”